У Харкові суд не покарав жінку-водія трамвая, через яку покалічилися 15 людейЖінку звільнили від відбування покарання, оскільки вона має на утриманні двох неповнолітніх дітей 

Depo.

Сьогодні 15:52

ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Харків, вирок жінці-водію 2 жовтня ухвалив Московський районний суд Харкова.

За даними суду, 3 серпня 2015 року близько 12:40 жінка рухалася за кермом трамваю Т-3, який належить КП «Жовтневе трамвайне депо», вулицею Салтівське Шосе зі сторони проспекту Тракторобудівників в напрямку вулиці Р. Ейдемана.

Наблизившись до перехрестя вулиці Салтівське Шосе та проспекту Тракторобудівників, під час лівого повороту водій не переконалася у безпеці та не надала дорогу трамваю 71/619 КТ, який рухався у зустрічному напрямку. Трамваї зіткнулися.

На суді порушниця заявила, що в той день працювала без помічника, якого брала на роботу неофіційно, тому змушена була самостійно розраховувати пасажирів.

Перед трамваєм, яким вона керувала, їхав буксир — трамвай № 8. Її трамвай повинен був рухатися прямо, однак вона поїхала вліво, натиснула на гальма, але все ж зіткнулася з іншим трамваєм.

«Крім того, оскільки перед нею рухався буксир, вона по мобільному телефону з’ясовувала, чи відкритий далі шлях», — сказано в матеріалах справи.

29 грудня 2015 року жінка звільнилася з депо за власним бажанням.

Суд визнав жінку винною у скоєнні злочину за ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України та призначив їй покарання у вигляді шести місяців арешту без позбавлення права керувати транспортними засобами. Однак, враховуючи, що жінка має на утриманні двох неповнолітніх дітей, суд звільнив її від відбування покарання на підставі Закону «Про амністію».

Як повідомляв Depo.Харків, за даними, які в день аварії оприлюднила мерія, в ДТП тоді постраждали 15 людей.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків

Реклама

А поделиться?