У Харкові суд дозволив головному наркоборцю області вчасно не декларувати джип, отриманий у спадщинуХарківський суд закрив адміністративне провадження стосовно начальника Управління протидії наркозлочинності

Depo.

Сьогодні 17:23

ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Харків, про це йдеться в постанові Київського райсуду Харкова від 18 жовтня.

Суд розглянув адміністративний протокол за ч. 2 ст. 172-6 КУпАП (порушення вимог фінансового контролю), складений на начальника Управління протидії наркозлочинності Головного управління Національної поліції в Харківській області.

Згідно матеріалів справи, 18 січня 2017 року посадовець отримав у спадщину автомобіль Volkswagen Touareg 2004 року випуску вартістю близько 476 тис. грн. Поліцейський у порушення закону повідомив про набуття права власності не в 10-денний строк, а тільки 22 червня 2017 року.

У суді посадовець своєї вини не визнав та зазначив, що спадщину він отримав 18 січня. Право власності на машину було зареєстроване 3 лютого. Крім того, поліцейський зазначив, що експертиза зі встановлення вартості машини була проведена без фактичного огляду автомобілю, лише на підставі документів та фото без урахування показників спідометра, даних про умови експлуатації, наявності або відсутності аварійних пошкоджень, а також за умови стандартної комплекції. Однак, зазначив посадовець, якщо при отриманні спадщини майно не оцінювалося, вказувати його не потрібно. Таким чином, він висловив переконання, що в його діях відсутній склад адміністративного правопорушення.

У свою чергу суд вказав, що майно чоловік отримав безкоштовно. Прийняття спадщини на рухоме майно не може вважатися таким, що свідчать про суттєву зміну майнового стану суб’єкта декларування. Працівник поліції отримав право на майно, не отримував доходи і не купував майно, що свідчить про те, що декларант, який отримує майно безкоштовно не може бути суб’єктом відповідальності за ч.2 ст.172-6 КУпАП

Таким чином, суд постановив адміністративне провадження закрити у зв’язку з відсутністю в діях посадовця складу адміністративного правопорушення.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харкові не знайшли корупції в судді, яка купила машину за майже 700 тис. грн.

А поделиться?