У Харкові суд амністував дебошира, який побив працівника пивного ресторануПідсудний разом із приятелем влаштували сутичку з охоронцями та працівником одного з ресторанів міста 

Depo.

Сьогодні 17:23

ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Харків, вирок зловмиснику 18 вересня ухвалив Київський районний суд Харкова.

За даними суду, близько 00:30 6 лютого 2016 року безробітний чоловік разом з товаришем відпочивав у пивному ресторані на вулиці Героїв Праці. Розрахувавшись за замовлення, чоловіки вийшли з ресторану, після чого спробували повернутися. Однак працівники охорони відмовилися їх пускати, аргументуючи це тим, що чоловіки були у стані сп’яніння та порушували громадський порядок, коли були в ресторані.

Через це між охоронцями та відвідувачами виникла сварка, під час якої для з’ясування відносин вони перейшли на задній двір будівлі. В цей момент з приміщення вийшов працівник ресторану, зміна якого вже закінчилася і він відпочивав у закладі, та спробував заспокоїти дебоширів, однак конфлікт продовжився та переріс у сутичку. Під час останньої підсудний накинувся на нового учасника сварки, повалив на землю, внаслідок чого той отримав кілька переломів.

Суд визнав обвинуваченого винним у скоєнні кримінального правопорушення за ст. 128 Кримінального кодексу України і призначив йому покарання у вигляді 150 годин громадських робіт. Однак від відбування покарання порушника звільнили на підставі Закону «Про амністію».

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків

Реклама

А поделиться?