У Харкові створять мурал, присвячений Кузьмі Скрябіну14:35 16.04.2018

У квітні в Харкові творча група Kailas-V почне малювати мурал, присвячений відомому українському музиканту Андрію Кузьменку (творчий псевдонім — Кузьма Скрябін), який загинув у 2015 році, повідомив міський голова Геннадій Кернес.

«У квітні хлопці з Kailas-V у районі станції метро «Наукова» почнуть малювати мурал, присвячений загиблому українському музиканту Кузьмі. Для своєї роботи вони обрали фотографію, зроблену під час харківської фотосесії Кузьми. Портрет буде виконаний у фотореалістичному стилі», — написав Г.Кернес на своїй сторінці у Facebook.

Він повідомив також, що Kailas-V працює над ще одним проектом у центрі міста, реалізувати який планує разом із відомим стрит-арт-художником із Великої Британії Fanakapan.

«Художник постійно експериментує з текстурою, світлом, тінню, відображеннями, що дало йому змогу досягти у своїх роботах вражаючих 3D-результатів. У Харкові його робота з’явиться на торці будинку на проспекту Незалежності, 17. Після тривалого спілкування Fanakapan з друзями з харківської творчої групи Kailas-V народився веселий та легкий ескіз, який, як сподівається автор, підвищуватиме настрій харків’янам», — написав Г.Кернес.

Як повідомлялося, 2 лютого 2015 року в ДТП у Дніпропетровській області загинув відомий український співак, лідер гурту «Скрябін» А.Кузьменко, відомий під псевдонімом Кузьма. Президент України Петро Порошенко нагородив його орденом «За заслуги» І ступеня (посмертно).

А поделиться?