У Харкові стартує міжнародна агропромислова виставка АГРОПОРТ5–7 жовтня 2017 року на території Міжнародного аеропорту «Харків» відбудеться VI Міжнародна агропромислова виставка та форум з підтримки фермерства АГРОПОРТ Схід Харків 2017.

Цьогоріч у якості гостей запрошено понад 500 керівників профільних організацій, серед яких: керівництво галузі та областей, представники дипломатичного корпусу, керівники профільних асоціацій, керівники департаментів агропромислового розвитку та торгово-промислових палат України, керівників наукових установ НААН України, керівників профільних департаментів банківських та страхових установ, керівники провідних підприємств аграрної галузі та переробної промисловості.

Східний Агропорт цього року у Харкові відбудеться в рамках Всесвітнього дня продовольства (WFD), який проходить вже понад 10 років в жовтні у всіх країнах-членах ООН.

Також у цьому році на виставці АГРОПОРТ 2017 буде залучена експозиція сільгосптехніки, збудовані чотири додаткових зали у виставковому терміналі «С» та пасажирському терміналі «А» для проведення конференцій, дискусій і ділової вечері.

Окрім навчальних воркшопів та семінарів в рамках ділової програми пройдуть:

Бізнес-форум «Зовнішні та внутрішні ринки продовольства в Україні» (5 жовтня);
Захід для розвитку птахівництва в рамках святкування «Всесвітнього День яйця» (5 жовтня);
Форум «Глобальні зміни клімату та організації адаптивних заходів в сільському господарстві Східної України»  (6 жовтня);
День Поля з демонстраційними показами с/г техніки (7 жовтня).

У всьому світі 2017 рік оголошений Міжнародним роком туризму в інтересах сталого розвитку,  «Агропорт» вже традиційно включено до офіційного календаря ООН. В рамкам програми святкування Міжнародного року на території аеропорту заплановані:

кулінарні майстер-класи з використанням локальних продуктів від українських асоціацій шеф-кухарів;
окрема експозиція крафтової продукції;
відкритий фермерський кінопоказ короткометражних фільмів з фермерськими історіями успіху із різних куточків України.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші агрономічні новини України на нашій сторінці в Facebook та Telegram.

Реклама

А поделиться?