У Харкові розвалюється гуртожиток для людей з вадами зору (відео)Його не ремонтували декілька десятків років.

Більше 30 років харківський гуртожиток для людей зі слабким зором не знав ремонту. Мешканці кажуть, не мають ані гарячої води, ані працюючих розеток, ані надій на зміни.

Даніель Солодчик, правозахисник

На сегодняшний день общежитие находится в полуразваленном состоянии, когда на стенах черная плесень, в санузле, людям, которые идут в душ, падает на голову кусок штукатурки.

Як розповів правозахисник, мешканцям доводиться платити великі гроші за комунальні послуги. Пільг та субсидій для людей з послабленим зором немає. У будівлі є лічильники світла, але переконатися у правильності їхньої роботи незрячі люди фізично не можуть. Гуртожиток належить до власності Українського товариства сліпих.

Даніель Солодчик, правозахисник

Это предприятие, которое датируется государством. Напомню, что оно создавалось для того, чтобы помогать незрячим людям. Для того, чтоб трудоустраивать их и социализировать.

За словами мешканця гуртожитку Дмитра Крупки, з моменту пікету на вулиці Клочківській, який вони організовували минулого місяця, проблемами розселення зацікавилося багато інвесторів.

Дмитро Крупка, мешканець гуртожитку

Дело в том, что тут как-то всё очень странно. Показывают квартиры или те, которые уже продаются, или те, которые только в конце 2019 года будут сдаваться.

Зараз у гуртожитку мешкають 70 людей, багато з них – діти.