У Харкові розпочинається фестиваль документального кіно про права людиниНа Харківщині у День Гідності та Свободи відкриється XV Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA

Як повідомили Depo.Харків в оргкомітеті фестивалю, наскрізна тема цьогорічному кінопоказу – «Рівні рівності»: людська гідність, свобода, справедливість та рівність.

Відкриття фестивалю відбудеться завтра, 21 листопада, о 19:00 в кінотеатрі «8½» стрічкою «Віддалений гавкіт собак» (режисер Сімон Леренґ Вільмонт, Данія, Фінляндія, Швеція). Фільм демонструватиметься з тифлоперекладом.

Фестиваль пропонує відвідувачам подивитись на питання нерівності з різних позицій – і не лише через кіно (увазі глядачів пропонується 22 фільми вітчизняних та зарубіжних режисерів), а й через правопросвітницькі та правозахисні заходи, дискусії. XV Мандрівний Docudays UA на Харківщині триватиме з 20 листопада до 10 грудня.

Довідка Depo.Харків. Docudays UA – єдиний в Україні Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини. Він проходить щороку впродовж останнього тижня березня у Києві. По завершенню Docudays UA традиційно презентує свої кращі стрічки в регіонах України під час Мандрівного фестивалю. Фестиваль – неполітичний і некомерційний. Мета – сприяти популяризації й розвитку документального кіно та підвищенню рівня дотримання прав людини в Україні.

А поделиться?