У Харкові розпочалися курси з підвищення кваліфікації для помічників суддів9 жовтня у Харкові місцеве регіональне відділення Національної школи суддів України розпочало підготовку помічників суддів і консультантів місцевих  та апеляційних  господарських судів, яке триватиме до 13 жовтня. Про це йдеться на сайті НШСУ.

Навчання розпочав Василь Пивоваров, доцент кафедри культурології Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, кандидат філологічних наук, який ознайомив слухачів з вимогами, що пред’являються до ділових документів та правилами ділового листування.

Суддя Господарського суду Харківської області, кандидат юридичних наук Олексій Бринцев проведе інтерактивне заняття за темою “ Докази та доказування в господарському судочинстві”.

З особливостями розгляду господарськими судами справ, пов’язаних із застосуванням норм земельного законодавства, слухачам розповість суддя Господарського суду Сумської області у відставці Ірина Зайцева. Кандидат психологічних наук Анастасія Горецька розповість про особливості професійної невербальної поведінки та  фізіогноміку, навчить правилам  поведінки у стресових ситуаціях та оптимізації міжособистісних стосунків.

Під час тренінгу, який проведуть суддя Господарського суду Тернопільської області Володимир Гевко, судді Господарського суду Харківської області Ольга Ємельянова та Владлена Суслова,  помічники суддів та консультанти підвищать обізнаність з актуальних питань, що виникають під час розгляду корпоративних спорів.

Судді Господарського суду Луганської області Олена Драгнєвіч та Олена Фонова, а також  суддя Господарського суду Харківської області Тетяна Лавренюк проведуть інтерактивне заняття з питань європейської  системи захисту прав людини та застосування Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод та практики Європейського суду з прав людини в національній судовій практиці.

Про судові рішення у господарському процесі розповідатимуть судді Господарського суду Харківської області Тетяна Пономаренко та Тетяна Суярко.

Реклама

А поделиться?