У Харкові реконструюють літературний музей за проектом «Drozdov&partners»За реконструкцію Харківського літературного музею візьметься архітектурне бюро «Drozdov&partners».

Ініціатором проекту, як повідомляє Pragmatika, виступили працівники музею. Будівля, в якій знаходиться Харківський літературний музей – це особняк початку ХХ століття. Будинок поділений на декілька малих просторів, які не пристосовані для виконання музейних функцій. Саме тому, було запрошено команду архітекторів з метою оновити музей.

Проект будівлі на вул. Багалія, 6 поділений на декілька функціональних частин. На першому поверсі розміщується аудиторія для конференцій, презентацій і освітніх програм, сувенірна крамничка і музейна кав’ярня з терасою. Основний виставковий простір розташовано у новій прибудові, яка займає велику частину заднього двору. Двір також виконує декілька функцій: це відкрита бібліотека, місце для публічних презентацій, літературних читань і перформансів. На другому поверсі знаходяться службові приміщення. На третьому поверсі збережено особливий кліматичний режим, оскільки він призначений для фондосховища.

Таким чином архітектори намагаються зробити простір харківського музею привітним для його відвідувачів та мешканців міста.

Презентацію проекту реконструкції та макет можна побачити на виставці у Харківському літературному музеї до 1 грудня 2017.

А поделиться?