У Харкові пройде ярмарок з обміну старими речамиУ Харкові 8 вересня пройде осінній «Фрімаркет». Як повідомили організатори заходу на Facebook, у цей раз ярмарок, на якому люди обмінюються старими речами, відбудеться в Молодіжному парку, а не в Саржиному Яру, де проводився раніше.

«Якщо у вас накопичилися старі речі, ви дочитали старі книги, і тепер вони припадають пилом на полицях, виросли з симпатичної шапки-вушанки і не знаєте, що ж з нею зробити? Відповідь як завжди одна — «Фрімаркет». В умовах глобального споживацтва і вічного обороту речей, де нескінченна експлуатація як природних ресурсів, так і людських, призводить наш світ до соціального краху, ми — вільні ентузіасти, проводимо акцію солідарності і взаємодопомоги, взяти участь в якій може кожен. Основним завданням ми ставимо для себе показати альтернативи існуючій системі товарообігу елементарним принципом: «віддай те, що тобі не потрібно, і візьми те, чого потребуєш». Не варто плутати це з будь-яким видом комерції, будь-то продаж або бартер, все безкоштовно, нуль прибутку і купа позитиву», — повідомили організатори. «Фрімаркет» буде працювати з 12:00 до 17:00.

Як повідомляли «Коментарі. Харків», у вересні в Харкові заплановано проведення першого «ХарьковПрайда» і Маршу рівності на підтримку ЛГБТ-спільноти.

Підписуйтесь на наш Telegram. Буде цікаво!