У Харкові поліцейський-хабарник після звільнення став дизайнером-модельєромПоліцейський «обкладав» даниною місцевих підприємців, за що його засудили до штрафу 

Depo.

Сьогодні 16:15

ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Харків, вирок зловмиснику 20 вересня ухвалив Орджонікідзевський районний суд Харкова.

Суд встановив, що обвинувачений, працюючи на посаді старшого дільничного офіцера поліції Індустріального відділу поліції, 3 листопада 2016 року повідомив місцевому мешканцю про те, що той повинен щоквартально сплачувати 6 тис. грн за те, що поліцейський не втручатиметься в підприємницьку діяльність його дружини. При цьому, якщо гроші передані не будуть, дільничний пообіцяв притягнути жінку до кримінальної відповідальності за порушення вимог законодавства про працю.

Вдень 18 листопада поліцейський отримав частину обумовленої суми в розмірі 1,5 тис. грн. Вдень 31 січня 2017 року він отримав другу частину грошей – 4,5 тис. грн.

У той же день хабарника затримали.

Суд визнав дільничного винним у скоєнні злочину за ст. 368 ч. 1 Кримінального кодексу України та призначив йому покарання у вигляді штрафу в розмірі 25,5 тис. грн з позбавленням права обіймати посади у правоохоронних органах терміном на три роки.

Зараз, за даними суду, екс-поліцейський працює дизайнером-модельєром на приватному ювелірному підприємстві.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків

Реклама

А поделиться?