У Харкові поліцейські викрили учня, причетного до зриву дистанційного навчанняУ Харкові поліцейські викрили 11-річного школяра, який неодноразово зривав сеанси дистанційного навчання. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Харківської області.

До Харківської поліції надійшла інформація від педагогічного колективу однієї з загальноосвітніх шкіл, розташованої на території Основ’янського району, з проханням провести перевірку щодо неодноразового зриву дистанційних занять через Інтернет платформу.

Інспектори ювенальної превенції встановили, що малолітній учень надавав доступ до навчання іншим особам, які не давали можливості проводити конференції.

Поліція провела зі школярем та його батьками профілактичну бесіду з метою недопущення в подальшому порушень дисципліни під час навчального процесу.

Відносно батьків хлопця складено адміністративний протокол за ст. 184 (невиконання батьками, або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Крім цього, «Судово-юридична газета» писала про 13 років позбавлення волі: чоловіка покарали за вбивство дитини.

Також ми повідомляли про те, що на Рівненщині підлітків доставили до лікарні після наркотичної вечірки.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і на Twitter, щоб бути в курсі найважливіших подій.