У Харкові покарали чоловіка, який ходив по судах із фальшивим посвідченням Верховного СудуПорушник, підробивши посвідчення працівника Верховного Суду України, ходив із ним по районних судах Харкова та області 

Depo.

Сьогодні 12:18

ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Харків, вирок зловмиснику 6 жовтня ухвалив Червонозаводський районний суд Харкова.

Суд встановив, що безробітний чоловік 17 липня 2017 року вранці прибув до Харківського районного суду області у селищі Покотилівка, зайшов у кабінет до голови суду та, пред’явивши підроблене посвідчення працівника Верховного Суду України, «почав вести розмову про необхідність своєчасного та законного розгляду справи про адміністративне правопорушення, а також задавати питання про матеріально-технічне забезпечення з боку Державної Судової Адміністрації».

Голова суду відповіла на поставлені питання, після чого зловмисник залишив приміщення.

20 липня вранці він прибув до Жовтневого районного суду Харкова на вулиці Полтавський шлях, де також пред’явив голові суду підроблене посвідчення, та, заявивши, що ВСУ проводить перевірку цивільних справ, назвав їх номери і зажадав отримати документи для ознайомлення. Однак голова суду йому відмовила, після чого він пішов.

За годину порушник прибув до Червонозаводського районного суду Харкова на майдані Героїв Небесної Сотні і знову завітавши до голови установи, пред’явив фальшивий документ. Однак жінка помітила помилку в правописі назви посади і викликала правоохоронців.

28 вересня між прокурором та обвинуваченим була укладена угода про визнання винуватості.

Суд угоду затвердив та визнав чоловіка винним у скоєнні злочину за ч.4 ст. 358 Кримінального кодексу України. Йому призначене покарання у вигляді штрафу в розмірі 850 грн.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харкові суд вирішив не карати військового за наркотики.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків

Реклама

А поделиться?