У Харкові під час зустрічі з виборцями напали на нардепа Святаша (Відео)У Харкові 10 липня ввечері кілька десятків молодих людей напали на народного депутата Дмитра Святаша, який проводив зустріч із виборцями на пр. Тракторобудівників, 86б (Московський район).

На опублікованому в мережі відео видно, як молодики обступають нардепа та його людей, звучить нецензурна лайка, вигуки «сєпар», розпилюється газ. Святаш у оточенні охорони змушений тікати, та їх переслідують. Агресивні молоді люди перебігають дорогу, та нардеп ховається у взуттєвій крамниці, як стверджують очевидці, у вбиральні, двері до якої зачиняють. Нападники змушені були ретируватись.

Про свою участь у події заявили в організації «Фрайкор». «Одіозний регіонал Дмитро Святаш, який намагається вчергове отримати мандат нардепа в 170 окрузі, намагався знову ошукати мешканців Салтівки, нагодувати їх солодкими обіцянками. Небайдужі патріоти нагадали Святашу та його тітушкам, що харків’яни проти сепаратизму і його адептів, а також, що їм не місце в Україні», — заявили у «Фрайкорі».
Події прокоментували і в партії «Опозиційна платформа – За життя». В заяві стверджують, що нападники були озброєні ножами, кастетами, газовими балончиками.

«Нападники скандували заклики фізично знищити кандидата в народні депутати. В результаті Дмитро Святаш отримав опіки рук та інші тілесні ушкодження. Від застосування сльозогінного газу постраждав не тільки кандидат в депутати, а й люди, що знаходилися поруч», — йдеться в офіційній заяві партії.

Нагадаємо, з липня у центрі Харкова нардепу-кандидату Святашу закидали яйцями та пошкодили автомобіль.