У Харкові перекрили центр міста: Фестиваль вертепів проводить ходу (ВІДЕО)У Харкові розпочався Вертеп-фест 2019, вулицею Сумською триває хода учасників

Як передає Depo.Харків, про це повідомляє UA:Харків.

«Кілька хвилин тому з майдану Конституції рушила різдвяна хода Вертеп-фест 2019. Тут приблизно 100 колективів, говорить організаторка фестивалю Олена Рофе-Бекетова. Половина з них – гості з інших областей України. Хода прямує до майдану Свободи. Там відбудеться святковий концерт», — йдеться у повідомленні.

Як повідомляв Depo.Харків, 12 і 13 січня в Харкові пройде Всеукраїнський «Вертеп-фест 2019». Незмінною традицією залишається хода головною вулицею міста і акція одночасного виконання колядки «Нова радість стала», до якої в цьому році приєднаються понад 30 міст і сіл України та 5 європейських держав. Відмінністю цьогорічного заходу стануть: «Етновечорніци» — фінальний захід для всіх учасників і представників етнічних спільнот Харкова, поява мережі дружніх закладів сфери гостинності міста «Мережа-Фест» та ігрова програма «Вертеп-квест».

Організатори очікують, що глядачами фестивалю стане більш 10 тисяч харків’ян і гостей міста. Старт фестивалю дадуть своїми виступами колективи фестивалю «Святовид», які розпочнуться о 11:00 на сходах ХНАТОБу. Ключовою подією «Вертеп-фесту» стане о 13:30 парад вертепів від площі Конституції до площі Свободи. Після закінчення ходи на головній площі Харкова о 14:30 відбудеться всеукраїнська акція одночасного виконання колядки «Нова радість стала» та відкриття фестивалю.

Також 13 січня з 10:00 до 12:00 відбудуться виступи вертепних колективів на центральній сцені парку ім. Горького. В кінці заходу вперше в історії Фестивалю для колективів-учасників влаштують «Етновечорніци», на які також запрошені представники етнічних спільнот Харкова.

А поделиться?