У Харкові пенсіонери зустрілись з народним обранцем (відео)Обговорювали найпоширеніші проблеми, з якими стикаються люди похилого віку.

У терцентрі надання соціальних послуг Московського району зібралося більше півсотні людей – ветерани та люди похилого віку, які потребують підтримки. Під час зустрічі присутні поділилися своїми проблемами з народним депутатом Олександром Грановським, який прибув у Харків за особистим запрошенням міського голови.

Валентина Бутиріна, мешканка Московського району

Мы – пожилые люди. У нас нет здоровья ездить по администрациям разным и говорить о своих проблемах.  А так – близко живем, пришла власть к нам, мы пообщались и вопросы решаются.

Нардеп відзначив досягнення міської влади в соціальній сфері та заявив, що має намір допомагати Харкову в цьому напрямку.

Олександр Грановський, народний депутат України

Надо сказать, что Харьков и без того много делает для того, чтобы люди жили в нормальных условиях. Где-то на центральном уровне, где-то на региональном уровне – в области, где-то на городском уровне – в городе мы должны совместить свои усилия, чтобы этим людям помочь. Как в медицинском плане, так и в социальном плане. Если им нужны ремонты – помочь их сделать и другого рода помощь также непременно ее оказать.

Програму фонду Олександра Грановського, спрямовану на допомогу в соціальній сфері, вже розгорнуто в Харкові у партнерстві з владою міста.

А поделиться?