У Харкові оштрафували крадія, який виніс скрипки з університету мистецтвЗловмисника затримали одразу біля університету, звідки він скоїв крадіжку 

Depo.

13:58

ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Харків, вирок зловмиснику 12 вересня ухвалив Дзержинський районний суд Харкова.

Суд встановив, що ввечері 8 червня 2017 року зловмисник вкрав з Харківського національного університету мистецтв ім. Котляревського, який розташований на майдані Конституції, скрипку «Андрей Гребнев г. Харьков 2008 г.» виготовлену в Україні та смичок для скрипки «W.E.Dorfler».

Зі слів потерпілої, вартість скрипки – 73,6 тис. грн, смичка – 3,9 тис. грн.

При цьому скрипка та смичок були в футлярі «Stagg HVB4 4/4», вартість якого складає 540 грн.

Також порушник вкрав скрипку «Шаргородський Александр 2007 г.» та смичок для скрипки без маркування, вартість яких, за словами потерпілої, складає понад 40 тис. грн. При цьому скрипка та смичок були в футлярі «Petz AHD», вартість якого складає 1,6 тис. грн.

Також «здобиччю» крадія стала скрипка без маркування та смичок, які, за словами власника, коштують 16 тис. грн. Інструменти були в футлярі «Bam France Stylus 5001S», вартість якого складає 2,1 тис. грн.

Затримали хлопця біля будівлі університету.

Суд визнав чоловіка винним у скоєнні злочину за ч.1 ст. 185 Кримінального кодексу України та призначив йому покарання у вигляді штрафу в розмірі 850 грн.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків