У Харкові оселилися «родичі» диких європейських баранівУ харківському екопарку оселилися три самки і самець європейського муфлона, а також три самця і 12 самок вівці породи рацька

Depo.

Сьогодні 10:23

ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі екопарку, новим мешканцям парку від двох років, вони пройшли всі необхідні ветеринарні процедури.

«Вони здорові і почувають себе в новому будинку прекрасно», — зазначила заступник директора екопарку із зооветеринарних питань Валерія Іващенко.

Довідка Depo.Харків. Європейський муфлон — останній представник диких баранів в Європі, чия природна популяція збереглася тільки в горах Корсики і Сардинії, пізніше була розселена на півдні європейського континенту. Самці досягають довжини 1,25 м, а висоти до 70 см, у них великі роги довжиною до 65 см, рудо-бура шерсть муфлона взимку темніє. Самки трохи менше за розмірами, світліше за забарвленням і, як правило, не мають рогів.

Вівці породи рацька походять з Угорщини. Унікальною особливістю, що відрізняє їх від всіх інших родичів, є довгі спіралеподібні роги, що досягають довжини більше 60 см. Вага дорослого самця досягає 60 кг, а самки — 40 кг. Довга шерсть цих тварин може бути кремового або сріблясто-чорного відтінків.

А поделиться?