У Харкові невідомі зірвали суд у справі коксового заводу: Побили секретаря засіданняХарківський суд просить Вищу раду правосуддя втрутитися в ситуацію та вжити заходів реагування

Depo.

Сьогодні 14:37

ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Харків, про це йдеться в повідомленні суддів Харківського апеляційного адміністративного суду від 23 жовтня.

Судді зазначили, що у провадження Харківського апеляційного адміністративного суду перебуває права за позовом ПАТ «Харківський коксовий завод» до Державної екологічної інспекції в Харківській області про визнання дій незаконними і скасування припису.

«Вказану справу було призначено на 9:00 годину 19 жовтня 2017 року, розгляд якої розпочати не вдалося, оскільки в приміщенні суду, біля кабінету суддів, розпочалися безлади – присутні в коридорі невідомі особи почали нецензурно висловлюватись на адресу суддів, поводити себе зухвало та агресивно», — йдеться в повідомленні.

Судді зазначили, що під час подій одна особа, яку у подальшому встановили поліцейські, завдала кілька ударів по руці секретареві судового засідання.

Для забезпечення порядку розгляд справи перенесли на 12:00 того ж дня. «З невідомих причин охорону забезпечено не було. Після відкриття судового засідання в залі продовжувалися сутички, громадянин відмовився виконувати розпорядження головуючого. Протягом всього часу невідомі особи продовжували ображати головуючого у справі, вимагаючи винесення рішення, яке б їх влаштувало», — йдеться в повідомленні.

Судді закликали Вищу раду правосуддя взяти до уваги повідомлення та вжити заходів реагування, що передбачені законодавством.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харкові фахівці Держекоінспекції після перевірки Харківського коксового заводу винесли припис на кілька батарей коксової печі встановити обладнання для уловлювання пилу. На думку екоінспекторів, у проектній документації заводу є порушення. У свою чергу представники коксового заводу заявили, що технічна документація на коксові батареї виконана правильно, а дозвіл на їхню експлуатацію видавала та ж еконіспекція та Міністерство екології.

А поделиться?