У Харкові невідомі жорстоко розправилися з кошенятами, яких тримали в приватному будинку-приютіВ ніч на 15 липня невідомі зловмисники проникли на територію приватного домоволодіння, яке використовувалося як міні-притулок для тварин, та жорстоко розправилися із кошенятами. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила віце-президент Асоціації зоозахисних організаций України Марина Суркова.

Жахлива пригода сталася на Залютино, в пров. Пластичному.

«Сегодня ночью какие-то ублюдки ворвались в мини-приют (хозяйки не было) разгромили дом, порубили кошек и котят… Лопата в крови там же на месте. Следственно-оперативная группа приняла заявление, сфотографировала общий фон и уехала…Ни протокола осмотра места происшествия и трупов, ни изъятия вещдоков, ни вызова специалиста ветеринарной медицина на место для осмотра трупов, ни фотографий трупов… ничего не сделали. И уехали. Слов нет…», — написала Суркова.

В відділі комунікації ГУНП в Харківськів області повідомили, що було вбито 9 кошенят, що утримувалися в нежитловому приміщенні. Слідчо-оперативна група задокументувала цей факт. Наразі вирішується питання про внесення факту в ЄРДР.

Раніше «Коментарі. Харків» писали, що поліція розшукує свідків жорстокого побиття собаки.

А поделиться?