У Харкові не змогли одразу повернути електропостачання містянам, які вийшли на акцію протестуВ Індустріальному районі Харкова триває відновлення електропостачання

О 9:30 23 січня внаслідок аварійного пошкодження підземного кабелю сталось знеструмлення 14 багатоповерхових житлових будинків на вулицях Мира та Верстатобудівельній, проспекті Індустріальному, йдеться в щодобовому звіті про оперативну обстановку в Харківській області, передає Depo.Харків.

За даними оперативних служб, без світла залишилися чотири- та п’ятиповерхові будинки.

«Електропостачання зазначених будинків здійснювалося від відомчої електропідстанції Верстатобудівного заводу. Протягом доби 23 січня ніяких робіт щодо відновлення електропостачання не проводилося (вірогідно, в зв’язку з тим, що завод має фінансові труднощі), що змусило місцевих мешканців 24 січня вийти на акцію протесту з перекриттям проїжджої частини однієї з вулиць мікрорайону», — сказано в повідомленні.

У другій половині дня 24 січня до усунення аварії долучилося «Харківобленерго». Аварійна бригада виявила місце пошкодження кабелю, провела ремонтні роботи, які закінчились о 21:06.

За даними чергової служби «Харківобленерго», кабель був підключений і готовий до експлуатації, але електропостачання в будинки поновлено не було у зв’язку з технічними проблемами, які виникли на трансформаторній підстанції заводу. Продовження ремонтних робіт очікується 25 січня. 

Як повідомляв Depo.Харків, 23 січня о 5:35 на ділянці між вулицями Молочною та Державінської в Слобідському районі Харкова стався порив труби тепломережі діаметром 900 мм. Внаслідок аварії впав тиск подачі теплоносіїв і без опалення залишилися 32 житлових будинки, дві загальноосвітні школи, два дитячих комбінати в Основ’янському районі, 45 житлових будинків, чотири загальноосвітні школи, три дитячих комбінати – у Слобідському.