У Харкові народилася «мавпа-скелелаз»У харківському екопарку народився гамадрил

Depo.

Сьогодні 13:05

ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі екопарку, дитинча гамадрилу народилося в сімействі павіанів Регіонального ландшафтного парку два тижні тому.

За відомостями екопарку, стать дитини ще невідома, оскільки мати тримає її весь час при собі, не підпускаючи близько фахівців-ветеринарів. Наразі мати з дитиною перебувають у спеціальному вольєрі.

«Вони відділені від основної групи гамадрилів і знаходяться в спеціальному приміщенні, так як мама повинна спокійно вигодувати дитинча, поки воно не зміцніє, і щоб йому не нашкодили інші дорослі особини. Там, в свого роду маленькому пологовому будинку, знаходяться також самка гамадрила, що недавно народила, і ще одна, яка незабаром повинна принести потомство», — розповіла заступник директора екопарку із зооветеринарних питань Валерія Іващенко.

Довідка Depo.Харків У природних умовах гамадрили населяють відкриті гірські місцевості Східної Африки та півдня Аравійського півострова. Тварини тримаються великими групами по 100-150 особин. На відміну від багатьох мавп, гамадрили майже не піднімаються на дерева, при цьому вони вправні скелелази.

Як повідомляв Depo.Харків, нещодавно в екопарку народилося дитинча бабуїна, він уже знаходиться разом з групою родичів у зимовому вольєрі.

А поделиться?