У Харкові на порушенні антикорупційного законодавства попався проректор ХАІХарківський суд визнав проректора «Харківського авіаційного інституту» у порушенні антикорупційного законодавства

Depo.

Сьогодні 13:40

ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Харків, про це йдеться в постанові Київського райсуду Харкові від 2 листопада.

Суд розглянув адміністративний корупційний матеріал за ч. 2 ст. 172-7 КУпАП (ухвалення рішення в умовах реального конфлікту інтересів), складений на проректора з науково-педагогічної роботи Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» Віталія Павленка.

Згідно матеріалів справи, 31 серпня 2016 року Павленко від імені ХАІ та його дружина, яка працює доцентом кафедри економіки університету, уклали додаткову угоду, згідно до якої жінці були встановлені доплати: 25% від посадового окладу за вчене звання доцент та 15% від посадового окладу за науковий ступінь кандидата економічних наук.

Крім цього, 31 серпня 2016 року проректор узгодив із завідувачем кафедри про встановлення своїй дружині надбавки з 1 вересня 2016 року по 31 серпня 2017 року за напруженість у роботі 50% посадового окладу за рахунок загальних коштів та 10% від посадового окладу за використання в роботі іноземної мови.

У судовому засідання Павленко своєї вини не визнав та пояснив, що дружина не перебуває у його безпосередньому підпорядкуванні. Рішення про встановлення додаткових надбавок, доплат співробітникам він тільки візує, а ініціаторами його є завідувачі кафедр. Доплата його дружині призначена в тому самому розмірі як і раніше, виходячи з об’єктивних показників та не відрізняється від доплат інших працівників.

Вивчивши докази у справі, суд визнав проректора винним і призначив йому штраф у розмірі 5100 грн.

Як повідомляв Depo.Харків, Національне агентство з питань запобігання корупції направило до суду протокол щодо проректора Харківського авіаційного інституту.

А поделиться?