У Харкові на найбільшому ринку Східної Європи пройшли протипожежні навчання (ФОТО)У навчаннях задіяли екіпаж добровольчої пожежної дружини ТЦ, співробітники служби контролерів, сервісних служб торгового центру, бригада «швидкої» допомоги

Як повідомили Depo.Харків у адміністрації торговельного центру, координаційні навчання з пожежної безпеки всіх служб ТЦ «Барабашово» пройшло сьогодні, 26 жовтня.

За відомостями прес-служби, під час навчань відпрацювали оперативне реагування на інформацію про потенційну загрозу загоряння, прийоми гасіння загорянь на торгових об’єктах, координацію роботи всіх служб торгового центру в надзвичайних ситуаціях. На навчаннях були присутні керівники торгового центру, представники ГУ ГСЧС України в Харківській області, журналісти провідних харківських ЗМІ.

Навчання проводилися в умовах, максимально наближених до реальних: робота торгового центру не припинялася, для проведення був спеціально вибраний день оптових продажів, що зумовило максимальне завантаження торгових рядів покупцями, товаром.

У навчаннях були задіяні черговий екіпаж добровольчої пожежної дружини ТЦ «Барабашово», співробітники служби контролерів, сервісних служб торгового центру, бригада швидкої медичної допомоги медичного центру «Інтермед». Після надходження сигналу про можливий спалах, було огороджено місце передбачуваного вогнища, обмежений доступ відвідувачів і підприємців до осередку можливого загоряння, за лічені хвилини прибула пожежна машина і карета швидкої допомоги, проведені всі необхідні дії, згідно з легендою навчань.

За результатами навчань, дії в надзвичайних ситуаціях всіх служб ТЦ «Барабашово» отримали високу оцінку як злагоджені та професійні.

«Сьогоднішні навчання — прекрасна можливість ще раз переконатися, що всі служби торгового центру «Барабашово» готові професійно і оперативно реагувати на можливі виклики. Однак ще одним важливим аспектом роботи в цьому напрямку є, безумовно, профілактика. Впевнені, і підприємці, і гості торгового центру — а сьогодні було дуже багато глядачів навчань — будуть більш уважно ставиться до питань пожежної безпеки», — прокоментували вчення в адміністрації торгового центру.


Довідка Depo.Харків. З метою попередження пожеж на торговому центрі створено відділ пожежної безпеки. Організовано цілодобове чергування пожежної команди на пожежному автомобілі. Співробітники відділу пожежної безпеки щодня проводять перевірки протипожежного стану об’єктів торгового центру.

У 2017 році співробітниками відділу пожежної безпеки проведено пожежно-технічні обстеження всіх адміністративно-службових приміщень і 7045 торгових об’єктів. У павільйони торгового центру придбано додатково 895 вогнегасників ОП-5, постійно проводиться перезарядка вогнегасників підприємців і автономних установок порошкового пожежогасіння САМ. Постійно оновлюється обладнання пожежогасіння на всіх об’єктах торгового центру. Пожежно-тактичні навчання із залученням пожежного автомобіля та всіх служб проводяться щотижня.

А поделиться?