У Харкові на громадське обговорення тарифів на тепло не пустили представників ОБСЄ, — депутатХарківські теплові мережі (ХТМ) відмовилися впускати до приміщення, де проходило обговорення, представників ОБСЄ

Depo.

Сьогодні 16:06

ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Харків, про це на своїй сторінці у «Фейсбук» написав депутат Харківської міськради Ігор Черняк.

«По-моєму харківська міська влада остаточно з’їхала з котушок. Сьогодні на громадські слухання, присвячені новим тарифам КП «ХТМ», не допустили офіційних спостерігачів ОБСЄ! Карл, на громадські слухання не пустили спостерігачів ОБСЄ! Мовляв, в харківських теплових мережах свої правила. Треба було заздалегідь реєструватися! Плювати ми хотіли на мандати Вашої місії і на міжнародні угоди! Це ж Харків! Тут своя влада і свої порядки!», — написав Черняк.

Активісти «Правого сектору» на своїй сторінці у «Фейсбук» заявили, що в напівпорожньому залі сиділи працівники ХТМ. Зауваження від тих представників громадськості, кому вдалося потрапити до зали, ігноруються.

Довідка Depo.Харків. Сьогодні, 14 листопада, в Харкові відбулися громадське обговорення проектів постанов НКРЕКП щодо внесення змін до деяких постанов стосовно тарифів на теплову енергію для потреб бюджетних установ, релігійних організацій та інших споживачів (крім населення) та тарифів на послуги з централізованого опалення та послуги з централізованого постачання гарячої води, що надаються населенню.

А поделиться?