У Харкові на благодійному аукціоні «Допомога сім’ям заручників» було зібрано понад 37 тис. грнУ Харкові на благодійному аукціоні «Допомога сім’ям заручників», організованому громадськими організаціями «Блакитний птах» і «Берегиня», а також Героєм України Володимиром Жемчуговим і його дружиною Оленою, вдалося зібрати 37 тис. 620 грн.

«36 тис. 70 грн ми отримали на торгах і ще 1550 грн – допомога у вигляді пожертвувань. Разом загальна сума – 37 тис. Частина торгів пройшла у телефонному режимі, але, сподіваюся, протягом дня-двох, ми отримаємо всю суму», – розповіла кореспонденту агентства «Інтерфакс-Україна» організатор аукціону Олена Жемчугова.

За її словами, найдорожче було продано лот, наданий родичами харків’янина Олексія Кириченка, який перебуває в полоні з кінця серпня 2014 року. Ікона «Ісус і ангел», вишита бісером двоюрідною сестрою О.Кириченка Оксаною, була продана за 20 тис. грн.

О.Жемчугова також зазначила, що учасники аукціону високо оцінили пряники, які 11-річний хлопчик на ім’я Стас, прикрасив патріотичною символікою. Їх було продано за 1 тис. грн.

Як повідомлялося, аукціон «Допомога сім’ям заручників» вже проходив наприкінці вересня у Києві та Дніпрі. Тоді організаторам вдалося зібрати 43 тис. 450 грн і 52 тис. 50 грн відповідно. Проведення такого фестивалю заплановано на 17 жовтня у Львові. Після цього всі зібрані гроші будуть розподілені між 25-30 сім’ями заручників і полонених.

«Три сторони є організаторами: Громадянське об’єднання «Блакитний птах», ГО «Берегиня» і ми, сім’я Жемчугових. Гроші розподілятимуться під контролем цих трьох сторін… Гроші будуть розподілені чесно, справедливо. Ніякого зловживання тут не буде», – сказав на прес-конференції в Харкові Герой України, учасник проекту Володимир Жемчугов.

А поделиться?