У Харкові мітингували мешканці Салтівки (відео)Причина – відсутність опалення.

У Харкові досі не всі помешкання підключені до опалення. Серед них будинки у 522 районі на Салтівці. Мешканці не витримали та вийшли на мітинг.

Люди розповідають, що доводиться одягатись, щоб не замерзнути, а вночі – спати під кількома ковдрами. Жителі будинків неодноразово зверталися до “Харківських теплових мереж” та приймальні мерії Геннадія Кернеса.

Світлана Старусева, мешканка будинку

Все нас кормят только обещаниями. Три дня назад теплосети сказали мне “Потерпите 2 часа, вы будете подключены к другой ТЕЦ”. С нами никто не считается, мы некому не нужны.

Також мешканці розповідають, що в травні у деяких будинках зняли лічильники на тепло та гарячу воду ніби-то на ремонт. Але їх досі ніхто так і не встановив.

25 октября включается отопление, но оно не было включено, включили 27.  Мы его до сих пор не чувствуем. Нам пришли квитанции. Мне за отопление, тот которого я не видела,   98 гривен 9 копеек. Это 2 подъезда без счетчиков. Обманули, выписали оплату всем тем, у кого не счетчиков. За что мы должны платит? Это кому в карман пойдет ?

Андрій Куценко, працівник ділянки №14 КП «Жилкомсервіс»

Никаких явных дефектов внутридомовых сетей нет. Течи или проблем запорной арматуры. Пускай специалисты тепловых сетей  наведут порядок, чтобы у жильцов было тепло.

Ініціативна група будинку зустрілась з представником міськради. За словами мешканців,  опалення обіцяли увімкнути повноцінно протягом трьох днів.