У Харкові майже 80 будинків залишилися без опалення через аваріюУ Слобідському районі Харкова сталася аварія на тепломережі

У суботу, 23 січня, о 5:35 на ділянці між вулицями Молочною та Державінської в Слобідському районі Харкова стався порив труби тепломережі діаметром 900 мм, йдеться в щодобовому звіті про оперативну обстановку в Харківській області, передає Depo.Харків.

Внаслідок аварії впав тиск подачі теплоносіїв і без опалення залишилися 32 житлових будинки, дві загальноосвітні школи, два дитячих комбінати в Основ’янському районі, 45 житлових будинків, чотири загальноосвітні школи, три дитячих комбінати – у Слобідському.

О 3:00 24 січня ремонтні роботи були завершені, в неділю зранку магістраль заповнювали теплоносієм та усували повітряні корки на окремих ділянках, проводилося регулювання системи. З 15:00 теплопостачання відновили.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харкові 25 січня в зв’язку з проведенням ремонтно-відновлювальних робіт в частині будинків міста тимчасово припинено водопостачання.