У Харкові курсант-льотчик загримів до психіатричного стаціонару після наркотиків у нарядіХарківський суд визнав курсанта винним у вживанні наркотичних речовин під час несення добового наряду

Depo.

Сьогодні 10:10

ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в постанові Дзержинського районного суду Харкова від 2 квітня, передає Depo.Харків.

Суд розглянув адміністративний матеріал за ч. 1 ст.172-20 КУпАП (вживання алкоголю або наркотичних засобів військовослужбовцем під час виконання обов’язків), складений на курсанта льотного факультету Харківського національного університету Повітряних Сил імені І. Кожедуба.

Згідно матеріалів справи, 26 березня близько 18:40 начальник курсу виявив ознаки наркотичного сп’яніння в курсанта, який повернувся з добового наряду на спортивному комплексі «Зірка».

Курсанту в медичній частині у присутності кількох свідків провели експрес-тест «SNIPER-10» з метою виявлення наркотичних речовин. Тест показав наявність наркотичних речовин. Після цього солдата направили до Військово-медичного клінічного центру Північного регіону з метою проведення офіційного освідчення на вживання наркотичних речовин. З 26 по 28 березня чоловіка поклали на стаціонар у психіатричне відділення. Виписаний він з повним діагнозом «Епізодичне поєднане вживання синтетичних канабіноїдів, психостимуляторів».

У судовому засідання курсант свою вину не визнав та заявив, що перед здачею аналізів зробив укол від підвищеного тиску. Наркотичних засобів він не вживав.

Вивчивши докази, суд визнав курсанта винним і наклав на нього штраф у розмірі 1190 грн.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харкові стрілець ВСП, який цілий день замість роботи пиячив, отримав штраф.

Більше новин Харкова читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

А поделиться?