У Харкові хворих на COVID-19 прийматиме дитяча інфекційна лікарня: Доросла переповненаХарківська обласна дитяча інфекційна лікарня готова прийняти 150 пацієнтів з COVID-19

На даний час обласна доросла інфекційна лікарня в Харкові заповнена – там на лікуванні перебувають 240 хворих, повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської обладміністрації з посиланням на дані в.о. директора Департаменту охорони здоров’я Геннадія Бондарчука.

«На сьогоднішній день в обласній інфекційній лікарні перебувають 240 пацієнтів. В реанімації, розрахованій на 12 людей, сьогодні перебувають 10 пацієнтів, один з низ — на інвазійній підтримці, інші – на кисневій масці», — уточнив Бондарчук.

Зважаючи на таку завантаженість закладу, хворих буде приймати дитяча лікарня, яка розташована поруч. «На територій дитячої лікарні підготовлений окремий корпус, в якому є 50 боксованих палат, де можуть бути розміщені 150 пацієнтів. Туди завезено протягом останнього тижня 100 точок доступу кисню. Тобто там можуть перебувати 100 пацієнтів, які потребують кисневої підтримки», — повідомив Бондарчук.

Також він зауважив, що розглядається проект щодо створення другого реанімаційного відділення у дорослій інфекційній лікарні. Воно буде розраховане на 20 ліжок. «Чекаємо на погодження проекту, щоб якнайшвидше почати роботи і до осінньо-зимового періоду вже мати готове відділення», — сказав Бондарчук.

Читайте також: Харківщина третій день б’є антирекорди за добовою захворюваністю на коронавірус: Померли ще дві людини

«);

} else {
window.googletag = window.googletag || {cmd: []};
googletag.cmd.push(function() {
googletag.defineSlot(‘/17774365/partner_depo.ua_300x90_mobail’, [300, 90], ‘div-gpt-ad-1584353198343-0’).addService(googletag.pubads());
googletag.pubads().enableSingleRequest();
googletag.enableServices();
});
document.writeln(»

«);
googletag.cmd.push(function() { googletag.display(‘div-gpt-ad-1584353198343-0’); });
document.writeln(»

«);
}