У Харкові екс-регіонал хоче перейменувати «Фельдман Екопарк»: ДОКУМЕНТУ Харкові на розгляд облради поданий проект рішення про перейменування Регіонального ландшафтного парку «Фельдман Екопарк», із назви якого планується прибрати слово «Фельдман»

Відповідний проект рішення потрапив у розпорядження кореспондента Depo.Харків.

 

Проект внесений колишнім «регіоналом», депутатом облради від фракції «Відродження» Дмитром Титовим.

 

У адміністрації «Фельдман Екопарк», коментуючи проект рішення, заявили, що спроба перейменувати Екопарк є суто політичною дією. Такий проект має сумнівні підстави, вноситься з порушенням процедури, без обговорення з громадськістю, і має явні політичні причини. При цьому на даний момент невідомо, коли він буде розглянутий, в порядку денному найближчої сесії облради його поки немає.

 

«Ніяких підстав для перейменування «Фельдман Екопарк» немає, це питання могло виникнути виключно з політичних причин. Можливо, комусь дуже не сподобалися результати парламентських виборів або вже йде підготовка до місцевих. «Фельдман Екопарк» – улюблене місце відпочинку харків’ян і гостей з усієї України та з-за кордону, його назва вже стала впізнаваним туристичним брендом, тут проходять реабілітацію діти, тут допомагають ветеранам АТО, є центр для реабілітації тварин, багато різних соціально важливих програм, тому ми виступаємо категорично проти цієї абсурдної ініціативи», — заявив керівник «Фельдман Екопарк», депутат Харківської облради Андрій Стронов.

 

За даними юристів «Фельдман Екопарк», проект рішення повністю неспроможний з точки зору закону. «Проект рішення має дивне обґрунтування: «у зв’язку з приєднанням України до європейської спільноти … узятий курс на відмову від увічнення імен політичних діячів в назвах географічних об’єктів».

 

«Воно (рішення – ред.) повністю неспроможне з точки зору закону (тут немає, наприклад, ознак декомунізації) і безглузде – просто прізвище не подобається. Крім того, порушена процедура: воно не розглянуто на профільному комітеті», — підкреслюють юристи «Фельдман Екопарк».

 

 

 

 

Як повідомляв Depo.Харків, комунальне підприємство «Харківський метрополітен» у чотири рази занижує доходи від рекламної діяльності.

Більше новин про події у світі читайте на
Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у
Facebook

‘;
document.getElementById(‘fb-comments-block’).innerHTML = fb_block ;