У Харкові екс-депутат мерії заявляє, що адвокати Кернеса написали на нього заяву до поліціїХарківський міський голова Геннадій Кернес не бажає брати участь у відкритих теледебатах у прямому ефірі

Про це у своєму блозі на «Обозревателі» написав колишній депутат Харківської міської ради, активіст Дмитро Маринін.

 

Він зазначив, що неодноразово в телеефірах і публікаціях пропонував мерові Геннадію Кернесу вийти на теледебати у прямому ефірі.

 

«Робив я це для того, щоб харків’яни побачили відкритий «поєдинок» мера міста, який з рекламних щитів закликає «довіряй справам» і громадського діяча, який не з чуток знає реальний стан справ у багатьох галузях життєдіяльності Харкова. Я довго чекав відповіді на свій виклик! І, як виявилося, Кернес бачив мою пропозицію, але вирішив вчинити так, як він вчиняв ще в молодому віці. Він побіг в поліцію із заявою», – написав Маринін.

 

За його словами, виявилося, що нібито публікації та заклики становлять загрозу Кернесу.

 

«У заяві, написаній його адвокатом, написано про якусь мою агресію, що може призвести до спроби замаху на життя «сонцеликого», – зауважив Маринін. – Ну, тут і правда смішно. Смішно те, що в якийсь там неврівноваженості звинувачують мене, людину яка навчалася у військовому училищі і служила в армії, як будь-яка здорова молода людина. Я сьогодні сповнений сил і енергії і перебуваю при здоровому глузді й розумі. А ось деякі медичні документи щодо Кернеса збереглися в архівах, і там якраз діагноз досить небезпечний для суспільства».

 

Як повідомляв Depo.Харків, у Харківській області загорівся залізничний локомотив.

Більше новин про події у світі читайте на
Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у
Facebook

‘;
document.getElementById(‘fb-comments-block’).innerHTML = fb_block ;