У Харкові двох посадовців екоінспекції затримали на хабарі у 250 тис. грнВони вимагали гроші від директора держпідприємства.

У Харкові на хабарі у 250 тисяч гривень затримали начальника одного з відділів Державної екологічної інспекції та інспектора з охорони навколишнього природного середовища цієї ж інспекції.

Про це повідомляє Генеральна прокуратура України.

Правоохоронці встановили, що посадовці вимагали ці гроші від директора одного з держпідприємств, обіцяючи, що його не притягнуть до відповідальності за результатами проведеної перевірки стану додержання вимог законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення і охорони природних ресурсів.

Читайте також:

Послідовник Чауса. У Сумах суддя заховав хабар у доларах у пів літрову банку

8 листопада обох посадовців затримали після одержання хабара.

Наразі проводяться невідкладні слідчі дії, вирішується питання про повідомлення затриманим про підозру, готуються клопотання до суду про обрання запобіжних заходів.

Нагадаємо, 7 листопада у Києві затримали головного юрисконсульта Національного банку та її спільника через отримання хабара. Будучи службовою особою, зловмисниця через посередника вимагала 30 тисяч доларів США у представника фінансової компанії за видавання ліцензії. Затримання відбулося після того, як їй передали 15 тисяч доларів США.