У Харкові два райони сидять без тепла і гарячої водиБез тепла і гарячої води залишаються Шевченківський і Немишлянський райони Харкова через ремонт тепломагістралей.

Про це кореспондентові Укрінформу розповіли в комунальному підприємстві «Харківські теплові мережі» (ХТМ).

«З 09:00 триває ремонт на тепломагістралі в Шевченківському районі, без тепла залишаються більш як 50 житлових будинків, три школи, дитсадки. Також триває ремонт у Немишлянському районі, без тепла – більш як 70 будинків», — зазначили на підприємстві.

Обіцяють, що ремонт буде закінчено сьогодні о 21:00.

«Міська диспетчерська служба «1562» переобтяжена, накопичено більше тисячі скарг на опалювання. Незабаром додатково почне працювати телефон «гарячої лінії» підприємства: 725-50-00. Усі заявки оперативно будемо виконувати», — додали на підприємстві.

Як уточнили в міській диспетчерській службі «1562», за день реєструється понад 5 тисяч заявок по проблемах з опалюванням.

Як повідомляв Укрінформ, у Харкові 15 жовтня з початком опалювального сезону почали підключати до тепла соціальні об’єкти: школи, дитсадки, лікарні.

Читайте також: В Одесі перекрили дорогу мешканці будинків, які сидять без тепла

12 листопада директор Департаменту з питань інформації і зв’язків із громадськістю Харківської міськради Юрій Сидоренко повідомив, що до опалювання підключили 100 відсотків житлового фонду міста, а це більш як 6 тисяч будинків.

В той же час, у КП «Харківські теплові мережі» основною проблемою під час підключення тепла назвали аварії на внутрішньоквартальних мережах. З 15 жовтня по 12 листопада виникло 608 пошкоджень. Аварії усуваються, незважаючи на нестачу робітників.

А поделиться?