У Харкові до суду над Зайцевою прибула бригада «швидкої» (ФОТО)У Київський райсуд Харкова прибула бригада швидкої медичної допомоги

Як передає кореспондент Depo.Харків, о 14:38 медик бригади зайшов у конвойну кімнату, де зараз перебуває підсудна Олена Зайцева.

Ані медик, ані конвойні ситуацію не коментують.

Водночас адвокат потерпілих Лариса Матвєєва наголосила, що на цей момент ніякого документального підтвердження того, що Зайцева не може брати участь у засіданні, немає.Як повідомляв Depo.Харків, сьогодні, 16 жовтня, адвокат Зайцевої у суді заявила, що підозрювана дуже хвора і її треба перемістити із СІЗО в медичний заклад.

Натомість суддя зачитав довідку з СІЗО, у якій вказані медичні дані Зайцевої та зазначено, що та може бути доставлена у суд без медичного супроводу.

Суд вирішив викликати підозрюваній бригаду «швидкої», щоб встановити стан її здоров’я.

Довідка Depo.Харків. Жахлива аварія у Харкові сталася ввечері 18 жовтня 2017 року на пішохідному переході біля виходу зі станції метро «Майдан Конституції».

Від Центрального ринку їхав автомобіль Volkswagen. У цей час по вулиці Сумській їхав автомобіль Lexus (за кермом була Олена Зайцева). На перехресті біля «Пузатої хати» автомобілі врізалися. Lexus відкинуло на натовп пішоходів, які переходили дорогу на зелене світло. Внаслідок ДТП загинули шестеро людей, ще п’ятеро були травмовані.

А поделиться?