У Харкові до ручки дверей приймальні ОПЗЖ примотали навчальну гранату. Партія виступила з заявою (Фото, відео)
У Харкові невідомі облили фарбою громадську приймальню партії «Опозиційна платформа — За життя», розташовану на Харківській набережній, 7/9.

Як портал «Коментарі. Харків» дізнався в прес-службі поліції, про інцидент стало відомо вранці у вівторок, 3 грудня. Невідомі облили будівлю, де розташована приймальня, червоною фарбою, поламали табличку, яка висіла біля входу, а до ручки примотали гранату.

Правда, вона виявилася несправжньою — з’ясувалося, що граната була навчальною. Правоохоронці інформацію про подію зафіксували, зараз встановлюються учасники події.

«Сьогодні відносно нашої політичної сили — єдиної опозиційної партії в країні запущена хвиля терору. Вчинено вже третій за останній тиждень напад на партійні представництва», — прокоментували інцидент в ОПЗЖ.

Партія вимагає розслідувати інцидент і покарати винних, зупинивши політичні нападки.

«Політичний тероризм в Україні набуває все більшого розмаху. Нормою стають замахи на життя журналістів, обстріли з гранатометів опозиційних каналів, нападу на офіси і представництва опозиційних партій. Повна бездіяльність і відверте потурання з боку влади штовхають терористів на все більш нахабні і небезпечні акції, жертвами яких можуть стати вже десятки людей «, — сказано в заяві ОПЗЖ.

Нагадаємо, як повідомляв портал «Коментарі. Харків»,  у центрі Харкова 3 грудня біля дверей бутіка хутра повісили вівцю. 

А власник хутряного магазина в центрі Харкова, на дверях якого підвісили вбиту тварину, заявив журналісту, що він «нікому нічого не винен».

Приєднуйтесь до нас в Telegram — «Пульс Харкова» — і будьте в курсі найцікавіших і важливих новин міста та Харківської області.