У Харкові дитячу лікарню закрили на карантин через кірУ Харкові через спалах кору закрили на карантин обласну дитячу клінічну лікарню за адресою вулиця Озерянська, 5.

Про це NewsRoom повідомили співробітники медичного закладу.

«У нас карантин до 10 травня, жодне відділення не працює, ні лікарів, ні відвідувачів немає. Залишилися тільки ми, охорона, але нам зробили щеплення», — розповіли в лікарні.

Заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Михайло Черняк пояснив, що лікарню закрили, так як харківські медики вирішили перестрахуватися у зв’язку зі спалахом кору в Україні, передає Об’єктив.

«Сьогодні перевіряється інформація. Там було кілька захворювань на кір. Сьогодні там працюють фахівці, беруть аналізи. Вжили заходи, перестрахувалися. З огляду на те, що така ситуація в країні з кором відбувалася», — повідомив Черняк.

Дивіться також

За словами заступника голови ХОДА, ситуація в області стабільна та контрольована, а проблем з вакцинами проти кору немає — в наявності 50 тисяч доз.

За останній тиждень в Харківській області на кір захворіли шість дітей і десять дорослих.

Нагадаємо, що з початку поточного року на кір захворіли 11720 осіб — 4564 дорослих та 7156 дітей. З початку року від ускладнень кору померло вісім осіб: шість дітей і двоє дорослих.

Дивіться також

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її курсором та натисніть Ctrl+Enter