У Харкові чиновницю міськради та її чоловіка звинувачують у побитті охоронця-пенсіонераЗаступнику директора департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міськради Вікторії Грецькій-Миргородській та її чоловікові закидають побиття пенсіонера, що працює в житловому комплексі охоронцем. Про це повідомляє сайт Іnsidernews.

Конфлікт стався 12 липня ввечері на території елітного ЖК на вул.Гольдбергівська, 9 між 72-річним охоронцем та чиновницею. ЗМІ повідомляє, що Грецька-Миргородська різко відреагувала на виконання охоронцем інструкцій (о 22:00 вхід на територію комплекса має бути закритим) і вдарила його по обличчю. Згодом до конфлікту приєднався і чоловік чиновниці.

«Сижу, работаю. Три монитора у меня. Затем краем глаза увидел, что зашел мужчина высокий, крепкий. Минуты две молчания. Проходят люди, кто-то что-то оставляет, передает. Потом сзади два удара, я ничего не помню. Глаза открыл — я на полу. Видно, потерял сознание. Снова открыл глаза — я уже сижу на стуле. Чувствую, что лицо заплывает, грудь болит. Оказывается, когда мужчина меня сбил, Миргородская еще и по груди потопталась», — рассказывает Григорий Тищенко.

Пенсіонер натиснув «тривожну кнопку». Надалі в конфлікті розбиралися правоохоронці. Також на місце викликали швидку, на якій пенсіонера доставили в лікарню.

На подію відреагували в громадській організації «Справедливий суд», виявляється пенсіонер входить до команди цієї організації.

Член «Справедливого суду» Ольга Білецька на сторінці в Facebook зазначила, що у Тищенко діагностували численні забої та перелом ребер, і наразі він перебуває в лікарні.

Сама Вікторія Грецька-Миргородська факт побиття нею і чоловіком охоронця спростовує і називає конфлікт «спланованою провокацією», пише сайт NewsRoom. За її словами охоронець нецензурно вилаяв її та вдарив, а потім «розіграв комедію» — впав на підлогу, вдарившись об тумбочку.

В поліції прийняли заяви від обох сторін. Поки кримінальні справи не порушено, триває перевірка.

Раніше «Коментарі. Харків» повідомляли, що поліція має поновити слідство за фактом нападу на антикорупціонера.

А поделиться?