У Харкові через розпилення газового балончика в школі госпіталізовано 15 дітейЯк повідомила в.о. начальника управління охорони здоров’я ХОДА Галина Сіроштан, госпіталізовано 15 школярів. За даними місцевого видання SQ, інцидент стався в школі №3. Школярі звернулися до медиків зі скаргами на слабкість і ускладнене дихання.

«На цей момент за медичною допомогою звернулися 30 дітей, 15 з них госпіталізували в Обласну дитячу лікарню №1. Перебіг захворювання госпіталізованих — середньої тяжкості. Серед симптомів — слабкість і ускладнене дихання, а також бліда шкіра. Причини нездужання зараз з’ясовують. Діти забезпечені усіма необхідними медикаментами», — розповіла Сіроштан.

У школі чергують 4 машини екстреної допомоги, також на місце прибули медпрацівники міської поліклініки №12, які проводять профілактичний огляд учнів.

Нагадаємо, 21 травня о 10:47 на номер «101» надійшло повідомлення про те, що в будівлі школи, розташованій в Заводському районі м. Миколаєва розпорошено невідомий аерозоль із різким запахом.

На місце прибули хіміки в пересувній хіміко-радіологічній лабораторії і чергова зміна оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України в Миколаївській області. Зі школи евакуювали близько 400 учнів. Для проведення медичного огляду у 2-гу міську дитячу лікарню доправлено 39 учнів. Діти скаржилися на подразнення очей і верхніх дихальних шляхів.

А поделиться?