У Харкові через «мінування» залізничного вокзалу евакуювали тисячу осібПоліцейські евакуювали близько 1000 осіб та оглянули 25 тис. кв.м приміщень та прилеглої територіїУ середу ввечері в Харкові із залізничного вокзалу евакуювали тисячу людей через підозру про мінування споруди. Після перевірки інформація не підтвердилася. Про це повідомили у прес-службі Нацполіції Харківської області. Зазначається, що поліцейські евакуювали близько 1000 осіб та оглянули 25 тис. кв.м приміщень та прилеглої території.

Залізничний вокзал у Харкові

У середу ввечері в Харкові із залізничного вокзалу евакуювали тисячу людей через підозру про мінування споруди. Після перевірки інформація не підтвердилася.

Про це повідомили у прес-службі Нацполіції Харківської області.

Зазначається, що поліцейські евакуювали близько 1000 осіб та оглянули 25 тис. кв.м приміщень та прилеглої території. Вибухових пристроїв або речовин не виявлено. 

Повідомлення про вибухівку на залізничному вокзалі Харків-Пасажирський надійшло до чергової частини Холодногірського відділу поліції сьогодні близько 20:42. 

«Експерти ретельно оглянули місце події, жодних небезпечних предметів та речовин не виявлено. Працівниками поліції здійснюються заходи щодо встановлення особи, причетної до даного правопорушення», — резюмували у поліції.

Нагадаємо, у вівторок ввечері до чергової частини Печерського управління столичної поліції надійшло анонімне повідомлення про те, що будівля Верховної Ради України замінована. Згодом поліція встановила жінку, яка «замінувала» парламент.

А поделиться?