У Харкові буде відновлено інститут танкових військ (ФОТО)В Україні, на базі Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» планують відродити інститут танковий військ.

Таку ініціативу під час свого візиту в вищевказане навчальний заклад озвучив Степан Полторак, глава Міністерства оборони України. Він також заявив про величезну кількість проведених робіт «для поліпшення життєдіяльності» військового інституту Харкова.

Разом з цим, прес-служба «Укроборонпрому» повідомила, що створення вказаного вище інституту буде відбуватися на базі факультету військової підготовки НТУ ХПІ. Для організації навчально-матеріальної бази будуть працювати фахівці бронетанкової галузі державного концерну «Укроборонпром».

У повідомленні також зазначається, що було проведено засідання за участю різних підприємств бронетанкового кластера «Укроборонпрому». До них належать: ДП «Завод ім. Малишева », ДП« Харківський автомобільний ремонтний завод », ХКБМ ім.Морозова, ДП« Харківський завод спеціальних машин »і ДП« Харківський бронетанковий завод». Відзначимо, що під час засідання було визначено і основні вимоги до навчання майбутніх «танкових» фахівців, а також представлені можливості підприємств, зазначених вище для того, щоб майбутні студенти могли отримати ще й практичні навички.

replyua.net

А поделиться?