У Харкові блогери без перешкод потрапили на бронетанковий завод і зняли на відео сотні танківОхорона до хлопців навіть не наблизилась.

Харківські блогери без суттєвих перешкод потрапили на територію нібито закритого бронетанкового заводу і фактично провели там відеоекскурсію. Серед списаних танків зафільмували і зовсім нові. Доки блогери ходили режимним об’єктом, охорона до них навіть не наблизилась. Про це йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Блогери просто перелізли через паркан та почали фільмувати все навколо себе – нарахували близько трьох сотень старих танків, та головне — знайшли з десяток нових, на яких навіть бирки були прикріплені. Блогери дивуються: звідки серед списаних танків опинились нові, чому дістатися до військової техніки можна так легко.

ВідеоБлогери показали, як без перешкод потрапили на територію бронетанкового заводу

Скандальне відео зняли харківські дигери: без суттєвих перешкод вони потрапили на територію нібито закритого бронетанкового заводу і фактично провели там відеоекскурсію. Серед списаних танків зафільмували і зовсім нові. Доки блогери ходили режимним об’єктом, охорона до них навіть не наблизилась.

Лиш учора автори відео погоджувались зустрітися з ТСН, а вже сьогодні не відповідають на телефонні дзвінки. Напередодні один з них казав: на інтернет-сторінці, в коментарях під викладеним відео, з’явились агресивні дописи. В поліції тим часом розпочали розслідування: розшукують авторів відео.

«Невстановлені особи незаконно проникли на територію одного з харківських підприємств, де здійснювали несанкціоновану відеозйомку. Зараз слідство встановлює усі обставини події та осіб, причетних до неї», — йдеться у повідомленні поліції.

#поліція_Харківщини Поліція проводить розслідування за фактом проникнення осіб на територію одного з…

Опубліковано Поліція Харківщини Вівторок, 17 липня 2018 р.

Після появи відео у соцмережах ділянку, де хлопці перелізли через паркан, нині робітники обмотують колючим дротом. Ми знайшли тих охоронців, на чиїй зміні дигери проводили  відеозйомку. Вони кажуть, що на зміні були усі.

«Є моменти у службі деякі, дощ пройшов, що вранці нікого не було на території заводу. Нас викликали на нараду, зараз будуть «ставити раком», — розповіли охоронці.

Читайте також: Росія нагнала на Донбас танків більше, ніж є у Британії, Франції та Німеччині разом узятих – Волкер

Ми намагались потрапити до керівництва заводу, але, на відміну від техніки, його охороняють суворо.

ТСН надіслала запит до концерну «Укроборонпром» — йому підпорядковується завод. Там запевняють: до танків не мають жодного стосунку.

«Військова техніка, яка зафіксована на відео харківськими блогерами, належить Міністерству оборони України», — повідомили у концерні.

Міноборони повідомляє: питання не до них, бо блогери зафільмували техніку не на території військової бази.

Опублікований блогерами відеоролик з військовою технікою знятий на одному з підприємств у Харкові У зв’язку із…

Опубліковано Міністерство оборони України Вівторок, 17 липня 2018 р.

Після того, як блогери виклали відео у Мережу, біля заводу — екскурсії. Ми зустріли групу туристів з Китаю. Після відео вони хочуть на власні очі побачити українські танки.

Але охорона їх не пускає. Після скандалу- на територію і миша не проскочить.

Кореспондент ТСН Павло Посохов

А поделиться?