У Харкові близько півтисячі військових здали кров для поранених побратимівсьогодні, 19:17
• Ростопира Наталья


Близько 450 харківських військових приєдналися до акції «Червона лінія життя»

У Харкові близько 500 військових приєдналися до акції «Червона лінія життя», здали кров для поранених побратимів. Про це розповіли в Оперативному командуванні «Схід» Збройних Сил України.

За даними командування, кров піде на виготовлення ліків для пацієнтів обласного госпіталю ветеранів війни. Напередодні акції армійці зустрілися з директором Обласного центру заготівлі та переробки плазми «Харків-Плазма» Галина Сіроштан.

«Вже понад 900 жителів регіону взяли участь в акції. При цьому відсоток військових становить приблизно половину від усіх небайдужих. Перші здавали донори плазму крові на лікування онкохворих дітей, а зараз дбаємо про поранених або травмованих на Донбасі українських вояків», – пояснила Вона.

За словами заступника військового комісара Харківського облвійськкомату з морально-психологічного забезпечення Миколи Шарія, переважна більшість донорів служать в Харкові, однак протягом дня приїжджали військові з Дергачів, Шевченкове, Краснокутська і Чугуєва.

Раніше «Коментарі. Харків» писали, які засоби захисту від вірусних інфекцій найбільш ефективні і є в аптеках Харкова ажіотаж на маски і респіратори.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть