У Харкові 500 кадетів провели флешмоб до Дня СоборностіБлизько 500 кадетів харківської Державної гімназії-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» взяли участь у флешмобі до Дня Соборності України.

Про це кореспонденту Укрінформу розповів представник Регіонального медіа-центру МО Дмитро Горбунов.

«500 юнаків у військовому однострої віком від 13 до 17 років із 20 областей України напередодні 22 січня — 100-річчя з дня проголошення Акту злуки УНР та ЗУНР — пройшлися маршем у єдиному строю, а потім склали слово «Україна» на плацу», — зазначив Горбунов.

Читайте також: У Харкові пам’ять «кіборгів» вшанували класичною музикою

За його словами, юнаки тримали в руках жовті та сині аркуші — символ єдністі та соборністі українського народу: «Флешмоб закінчився скандуванням юнаків: «Слава Україні! Героям Слава!».

Як пояснив начальник кадетського корпусу генерал-майор Олексій Середа, ініціатива флешмобу була від старшокурсників, яку підхопили й наймолодші кадети: «Потренувалися всього 2-3 рази та провели даний флешмоб. Вважаю, що участь у подібних заходах лише сприятиме вихованню справжніх патріотів».

Читайте також: У Харкові курсанти влаштували флешмоб на підтримку українських моряків

За його словами, метою заходу є виховання національної свідомості та людської гідності, донесення до сучасних і майбутніх поколінь історичних фактів про доленосні події, які об’єднали Україну.