У Харкові 3-річний хлопчик помер від виснаження і побоївБатько, який вже 5 разів сидів у тюрмі, слідчим пояснив, що синів не бив, а виховував.

Малюк у Харкові помер через недбальство і жорстокість власних батьків —  важив утричі менше норми, а все його тіло було в численних травмах та переломах. 

За версією поліції дитину закатував рідний батько, який вже п’ять разів сидів за ґратами. А мати йому потурала. У проблемну родину викликали соціальні служби, але вони ознак біди не розгледіли.

Подруга матері, яка навідалася у гості і побачила  майже непритомну дитину і викликала медиків. Трирічного Максима у лікарню привезли у вкрай важкому стані,  вигляд дитини вразив навіть досвідчених лікарів.  Хлопчик важив усьго лише шість кілограмів, а це втричі менше за норму.  До того ж на практично невагомому тільці були сліди численних старих травм.

ВідеоУ Харкові оголосили підозру подружжю, яке до смерті «завиховувало» сина

Лікарі добу боролися за його життя. Але маля померло від виснаження. Медики кажуть, дитина систематично не доїдала,  а в останні дні,  ймовірно,  їжі не бачила взагалі.

Сусіди родини кажуть, вони відлюдькуваті, дітей на вулиці майже не бачили. Знали тільки, що батько двох синів та дружину б’є .

За три тижні до трагедії на зятя скаржився брат матері  — писав заяву у соціальні служби. Ті начебто прийшли, перевірили, і вирішили, що у родині все гаразд.

Але у прокуратурі впевнені —  це була фікція, а не перевірка. Стан хлопчика не міг не вразити соцпрацівників. 

Нині старший син теж у лікарні.  Він почувається краще, ніж брат, але потребує догляду медиків. Батько, який вже 5 разів сидів у тюрмі, слідчим пояснив, що синів не бив, а виховував.

Підозри батькам вже оголосили. Чоловік залишиться під вартою, а матір перебуватиме під домашнім арештом.  Під суд можуть піти і соцпрацівники, які не помітили ознак біди, прокуратура ініціювала кримінальне провадження за статею службове недбальство. 

Реклама

А поделиться?