У Харкові 22-річна дівчина загриміла до лікарні, поласувавши в’яленою рибоюЇї під’єднали до апарату штучного дихання.

У Харкові госпіталізували 22-річну дівчину після вживання в’яленої риби.

Про це пише Укрінформ.

За попередньою інформацією, рибу вона придбала в одному з магазинів. Мати постраждалої пояснила, що їй зателефонувала донька і поскаржилася на погане самопочуття. У лікарні стан дівчини погіршився і її було приєднано до апарату штучного дихання.

Пізніше стан харків’янки, госпіталізованої з діагнозом «ботулізм», стабілізувався після введення сироватки, яку терміново доставили з Києва.

Читайте також: В Україні зафіксували випадок ботулізму після вживання консерв із рибою

ВідеоУ Харкові госпіталізували дівчину з підозрою на ботулізм

В Україні цього року на ботулізм захворіли 76 людей, 8 з них померли. Майже всі вони вживали в’ялену рибу, що містила в собі токсин. З 2014 року сироватки від ботулізму офіційно не було – родичі потерпілих шукали «сіру».

У червні виконувачка обов’язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун відмовлялася відповідати на запитання, коли ж необхідні ліки нарешті з’являться в Україні. Тепер вона звітує, що сироватка є. Препаратів вартістю 2,5 млн гривень вистачить на 25 пацієнтів.

За фактом отруєння відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.325 (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням і масовим отруєнням) КК України. Проводиться розслідування.

А поделиться?