У Харківському зоопарку відсвяткували день народження слона (відео)



Унікальному харківському слону Ауну виповнилося 22 роки

Його поява на світ унікальна, кажуть фахівці. Це був перший у Європі випадок народження слона в стаді без втручання людей.

Жанна Сивуха, речниця Харківського зоопарку

Родился Аун в Эминском зоопарке и в Харьков приехал уже в возрасте 5 лет. Как истинный голландец по происхождению, но уже харьковчанин, он открыт и прямолинеен. Сразу понятно, в хорошем настроении слон или не в духе. Сегодня настроение было праздничным. 

Працівники зоопарку подарували слону “фотоапарат” із їжі. Зробили його з овочів, фруктів, бубликів і хліба.

Жанна Сивуха речниця Харківського зоопарку

Увидев такой подарок, слон осторожно начал загребать бублики, наполнение фотоаппарата, после чего переключил внимание на птицу. Одним движением хобота захватил свеклу, потом морковь и сам бублик. С интересом полакомился и тыквой-объективом. А зелень и петрушку оценил просто как украшение. 

Слони – найбільші з сухопутних тварин. Їхня вага може досягати 7 тонн. Як розповідають зоологи, у світі залишилося тільки 2 види слонів: африканський та індійський. Протягом багатьох років тварин винищували через бивні, які дуже дорого цінуються. Слони занесені до Міжнародної Червоної Книги. Для захисту цих бивні цих тварин фарбують в рожевий колір спеціальною стійкою фарбою, аби браконьєри їх не чіпали.