У харківському екопарку пояснили, чому мавпи відкусили працівнику вухо та пальціПрацівник по догляду за тваринами харківського екопарку, якого покусали мавпи, грубо порушив правила безпеки і посадові інструкції 

Depo.

Сьогодні 12:18

ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі екопарку, працівник по догляду за тваринами сам увійшов у вольєр з мавпами, щоб їх погодувати, грубо порушивши правила безпеки і посадові інструкції, згідно з якими співробітники, які здійснюють догляд за тваринами, повинні заходити у вольєр по двоє.

За даними екопарку, коли кілька мавп почали сваритися через ласий шматок, чоловік спробував їх розборонити, але в результаті непрофесійних дій конфлікт тільки посилився, і працівник отримав травми.

Тварини в результаті інциденту не постраждали, вони перебувають у зимовому приміщенні, до якого відвідувачам доступу немає. Фахівці ведуть за ними посилений нагляд, ніяких відхилень в їх подальшій поведінці не виявлено.

Як повідомляв Depo.Харків, подія сталася вдень 28 вересня. В результаті нападу мавп у потерпілого працівника екопарку травматичним шляхом ампутована права вушна раковина та декілька пальців рук.

Вирішується питання щодо внесення події до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст.271 (порушення вимог законодавства про охорону праці) Кримінального кодексу України. За фактом проводиться подальша перевірка.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків

Реклама

А поделиться?