У харківському екопарку оселився національний символ НепалуУ харківському екопарку оселилася пара гімалайських моналів і жовтохохлий какаду

Depo.

Сьогодні 11:06

ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі екопарку, какаду з його родичами тримають у зимовому приміщенні, гімалайські монали залишилися на вулиці.

«Як теплолюбний представник тропічних широт, какаду зі своїми родичами перебуваж зараз в зимовому приміщенні. А гімалайські монали — на вулиці. Це гірські птиці, добре пристосовані переносити зимові холоди в природних умовах проживання. Всі птахи здорові і на новому місці почувають себе добре», — повідомила заступник директора екопарку із зооветеринарних питань Валерія Іващенка.

Довідка Depo.Харків. Гімалайський монал відносяться до сімейства фазанових. Птахи живуть на висоті від 2,5 до 5 тисяч метрів над рівнем моря в гірських лісах і на альпійських луках, харчуючись корінням, бульбами і комахами. У них дуже яскраве оперення, а розмірами вони перевершують інші види фазанів, досягаючи довжини 70 см, включаючи більше 20 см хвоста. Гімалайський монал — один з національних символів Непалу, а також офіційний птах індійського штату Уттаракханд.

Великий жовтохохлий какаду мешкає в евкаліптових лісах і саванах Тасманії, Австралії та Нової Гвінеї зграями по кілька десятків особин. Це також великі представники свого сімейства, їх довжина близько півметра. Їжу знаходять на деревах — плоди, суцвіття, ягоди та інше.

Як повідомляв Depo.Харків, нещодавно в екопарку народилося дитинча бабуїна, він уже знаходиться разом з групою родичів у зимовому вольєрі.

А поделиться?