У харківському аеропорту гасили «палаючий» Боїнг (ФОТО)На території Міжнародного аеропорту «Харків» пройшли пожежно-тактичні навчання 

Depo.

Сьогодні 16:35

ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Харків у ГУ ДСНС України в Харківські облаті, навчання проходили сьогодні, 6 жовтня. У них задіяли рятувальників, пошукові та аварійно-рятувальні служби аеропорту, а також медиків і поліцейських.

У ДСНС розповіли, що за легендою навчань очікувалась термінова посадка літака Боїнг-737 із загорянням правого двигуна. Після посадки повітряного судна, вогонь поширився на пневматику правої стойки шасі літака. На його борту перебував тільки екіпаж у складі п’яти осіб, пасажирів та небезпечних вантажів не було.

Аварійно-рятувальна команда аеропорту спільно з підрозділами ДСНС Слобідського та Немишлянського районів Харкова відразу приступили до гасіння пожежі та евакуації екіпажу.

Останніх передали медикам, які надали допомогу потерпілим на місці та госпіталізували тяжко травмованих до медичних закладів.

Невдовзі ціль надзвичайна ситуація була ліквідована.Як повідомляв Depo.Харків, Міжнародний аеропорт «Харків» посилив заходи безпеки після надходження бюлетеня від EASA щодо обмежень авіаруху у східній частині України.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків

Реклама

А поделиться?